Hakkımızda

Hakkımızda

1994 Yılında kurulan Taylan Plastik, Türkiye ve dünyanın lider plastik bobin üreticileri arasında yer almaktadır.

Teknoloji ve ARGE yatırımına önem veren Taylan Plastik, üretimden ambalaj aşamasına uzanan tüm adımları en yeni otomasyon teknolojileri ile gerçekleştirip, kendi kalıp tesisi ile müşterilerine yenilikçi, en iyi kalite ve uygun fiyat seçeneklerini sunarak, çalıştığı firmaların çözüm ortağı olmuştur.

Bir aile şirketi olan Taylan Plastik, kendine ait bina ve tesislerde üretim ve satışlarını gerçekleştirmekte ve % 100 kendi öz sermayesi ile çalışmaktadır.

Avrupa ve Asya yakasındaki tesislerinde, boya masurası, konik bobin, silindir bobin, şapkalı bobin, sim makaraları, tekstil askıları ve Taygreen markası ile sera ve bitki üreticilerine yönelik yardımcı ürünler ile üretime devam eden Taylan Plastik, son teknoloji makine ve ekipmanları ile 6800 mt2 kapalı alanda hizmet vermekte ve müşterilerine en iyi çalışma imkanlarını sunmaktadır.

Uzun yılların birikimi ile hammadde tedarikinde ülkenin saygın kuruluşları arasında yer alan ve Taylan Plastik bünyesinde çalışan Taylan Polymer, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin kurumsal hedeflerine odaklanıp, inovatif çözümler sunmak.

Üretim ve paketleme çalışmalarında en iyi ve son teknolojileri kullanmak.

Tüm üretim ve çalışma aşamalarını, iyi eğitimli ve tecrübeli personelimiz ile birlikte en iyi kalite standartları ve tutarlılık gözeterek yerine getirmek.

Çalışmaya başladığımız 1994 yılından bu yana işimizi heyecanla en iyi şekilde yerine getirmek ve geliştirmek.